Zasady rezerwacji

Zarezerwuj pobyt już dziś!


Więcej zdjęć w galerii


 

TWOJA REZERWACJA:

 

Aby zarezerwować pokój w Kurniku Polskim prosimy o skorzystanie z kalendarza rezerwacji, który znajduje się powyżej. W przypadku wątpliwości prosimy o e-mail lub telefon z zapytaniem o dostępność miejsc. W sezonie warto zarezerwować pokój ze znacznym wyprzedzeniem. Prosimy o niedokonywanie rezerwacji telefonicznie i wyrozumiałość w związku z obecnością naszego obiektu w wielu systemach rezerwacyjnych i ryzykiem overbookingu.

Celem potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić kaucję w wysokości min. 30% wartości całego pobytu na wskazany w e-mailu potwierdzającym rezerwację numer konta. Kaucja jest odpowiednio zwrotna lub bezzwrotna zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie obiektu. Rezerwacje nie potwierdzone mailem oraz wpłatą kaucji NIE BĘDĄ honorowane, chyba że ustalono inaczej.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15.00 i kończy o godzinie 11.00 w ostatnim dniu pobytu. Na życzenie gościa bez obciążenia finansowego możemy przyjąć meldunek oraz wymeldować gości w ustalonych indywidualnie godzinach.

Drodzy goście uprzejmie prosimy o meldowanie się do godziny 22.00 lub informację telefoniczną jeśli musi to nastąpić później. Po godzinie 22.00 możecie Państwo nie zastać nikogo kto państwa obsłuży w naszym obiekcie.

 


Prosimy o zapoznanie się z regulaminem. Wpłata kaucji na konto pobytu oznacza jego akceptację.